Derbyshire County Cricket League fixtures

Fixtures for Saturday, June 30

Abbey Glass Division 1

Clifton v Alfreton

Eckington v Duffield

Ilkeston Rutland v Matlock

Sawley & LE Park v Elvaston

Stainsby Hall v Marehay

Staveley Welfare v Cutthorpe

‘the follow on’ Division 2

Belper Meadows v Rolleston

Clay Cross v Ambergate

Denby v Ockbrook & Borrowash

Nutbrook v Shipley Hall

Sandiacre Town v Langley Mill Utd

Tutbury v Aston-on-Trent

Burton Glass Division 3

Alvaston & Boulton v Alrewas

Brailsford v Spondon

Holmewood v Derby Congs

Marehay v Trentside

Walton-on-Trent v South Wingfield

Wirksworth & Middleton v Hilton

Croots Farm Shop Division 4N

Darley Dale v Clowne Town

Heanor Town v Morton Colliery

Pilsley v Breadsall

Riddings v Ilkeston Rutland

West Hallam WR v Swanwick Hall

Viceroy Restaurant Division 4S

Quarndon v Ticknall

CN Wright (Codnor) Butchers Division 5N

Alfreton v Ashover

Codnor v Selston Town

Duffield v Denby

Langley Mill Utd v Belper Meadows

Matlock v Belper Amateurs

South Wingfield v Sandiacre Town

Derbyshire Cricket Society Division 5S

Lullington Park v Allestree

Geoff Cox Cars Division 6N

Ashover v Clay Cross

Clowne Town v Stainsby Hall

Shipley Hall v Eckington

JSF Stainless Ltd Division 7N

Alfreton v Butterley Utd

Belper Amateurs v Mugginton

Cutthorpe v Heanor Town

Marehay v Wirksworth & Middleton

Brookside Press Division 7S

Quarndon v Ticknall

Eaton’s Jewellers Division 8N

Allestree v Riddings

Denby v Calow

Little Eaton v Sawley & LE Park

Ockbrook & Borrowash v Belper Meadows

Swanwick Hall v Pilsley

Pope Machinery Division 8S

Trentside v Quarndon

John Wallis (Consultancy) Division 9N

Ambergate v Mickleover

Duffield v Codnor

Wirksworth & v Matlock

Marston’s Pedigree Division 10N

Selston Town v Stanton Elks

Fixtures for Sunday, July 8

Marston’s Smooth Trophy Quarter-finals

Alfreton v Duffield

Clifton v Matlock

Nutbrook v Belper Meadows

Rolleston v Marehay

Bayley Cup Quarter-finals

Alvaston & Boulton v West Hallam WR

Marehay v South Wingfield

Spondon v Swarkestone

Wirksworth & Middleton v Mickleover

Wright Cup Quarter-finals

Sawley & LE Park v Codnor or Selston

Langley Mill Utd v Allestree or Rolleston

Melbourne Town v Trentside

Rolls-Royce Leisure v Matlock or Derby Congs

James Harwood Cup Quarter-finals

Breadsall v Heanor Town

TBC v Littleover Centurions

Ockbrook & Borrowash v Quarndon

Spondon v Cutthorpe

Harry Lund Cup Quarter-finals

Riddings v Awsworth

Draycott & Hanbury v Dunstall

Quarndon v Alvaston & Boulton

Swarkestone v Trentside

Marston’s Pedigree Division 10N

Stanton Elks v Ashover